deelnemers A – L

Brigitte Aarts
Delft, TU Delft
Nana Addae
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Tjerk Alewijn
Delft, TU Delft
DorienvanAlphen
Delft, TU Delft
Samy Andary
Delft, TU Delft
Victor Andrejew
Delft, TU Delft
Sasha Ayoub
Delft, TU Delft
Michiel Baay
Delft, TU Delft
Marleen Backus
Delft, TU Delft
Tjerk Bakker
Delft, TU Delft
Annet Bakker
Delft, TU Delft
Renske Beenker
Twente, Universiteit Twente
arlette beerenfenger
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Constantijn Belderbos
Delft, TU Delft
Alex Benjamins
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Isabel Berentzen
Delft, TU Delft
Lotte Besteman
Eindhoven, Design Academy Eindhoven
JosjevanBeusekom
Delft, TU Delft
KeshiavanBeusekom
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Willemijn Beuzekom
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Joost Bianchi
Delft, TU Delft
Deepak Birdja
Delft, TU Delft
KikidenBlanken
Delft, TU Delft
Ilko Boddeke
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Willem Friso de Boer
Delft, TU Delft
Martijn de Boer
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Rogier Bongers
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Thijs de Booij
Delft, TU Delft
Inge Boon
Delft, TU Delft
Sophie Boonen
Delft, TU Delft
Monique Borgmann
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Coen Borren
Delft, TU Delft
frank j.m. bos
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Lilian Bosch
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Rinus Bot
Delft, TU Delft
Janna Braaksma
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Tim Braams
Delft, TU Delft
Bernd Brinkers
Delft, TU Delft
Earnst Brinkhuis
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Terry Brochard
Delft, TU Delft
Marijn Broeks
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Niké Jenny Bruinsma
Delft, TU Delft
Niké Jenny Bruinsma
Delft, TU Delft
Yannick Brussen
Delft, TU Delft
Willem Buijs
Delft, TU Delft
Jimmy Buma
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Gijs den Butter
Delft, TU Delft
a bytyqi
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Terence Carter
Delft, TU Delft
Stan Claus
Delft, TU Delft
Laura Clausier
Tournai, Lacadémie des Beaux arts
Renee Cornelissen
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Mirthe Cox
Enschede, Saxion Hogeschool
Mark Damen
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Yasmin Danenberg
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Geke de Jager
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Samory De Zitter
Kortrijk, Hogeschool West-Vlaanderen
Carlo den Dekker
Delft, TU Delft
Marik Rene Dijker
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Ernica Ding Wei Ni
TU Delft
Femke van Dinther
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Jolanda Doornbos – van der Velden
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
odile drumetz
Tournai, Lacadémie des Beaux arts
Manon Mlle Durand
Tournai, Lacadémie des Beaux arts
Polle van Duuren
Delft, TU Delft
Kimberly & Lisette Eijkemans & Lieverdink
Deventer, Jan des Bouvrie Academie (saxionnext)
Hiske Elferink
Delft, TU Delft
Laura Engelshove
Delft, TU Delft
Wanda Entjes
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Theo Enzing
Delft, TU Delft
Samuel R Esmeijer
Delft, TU Delft
JJ Everaers
Delft, TU Delft
Thijs Faber
Delft, TU Delft
Madelaine Feenstra
Delft, TU Delft
Carien Feijen
Delft, TU Delft
Marlene Fernandez
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Elmer Franken
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
N.T.A. Gerritsen
Delft, TU Delft
Jiska Geurts
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Pim Glastra van Loon
Delft, TU Delft
Temo Gonzalez Moreno
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Suus Groenleer
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Adriaan de Groot
Delft, TU Delft
Noortje Habets
Delft, TU Delft
Jesper Habraken
Delft, TU Delft
Rick Haitjema
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Rianne Ham
Delft, TU Delft
Marjolijn Hartwigsen
Delft, TU Delft
Thomas den Heeten
Delft, TU Delft
Mandy Heetlage
Enschede, Saxion Hogeschool
Hella Hekkelman
Delft, TU Delft
Cora Heming
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Jackie Hendrikx
Delft, TU Delft
Tom Hilgerink
Twente, Universiteit Twente
Mark Hoedemaker
Delft, TU Delft
Annemarie Hölscher
Enschede, Saxion Hogeschool
Lotte Holterman
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Wilco Hoogeveen
Delft, TU Delft
Moniekvan derHoorn
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Julia Huijer
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Michiel Huijse
Delft, TU Delft
Robin Huizing
Den Haag, de Haagse Hogeschool
veerle van t Hullenaar
Delft, TU Delft
Tessa van Huut
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Judith Ibrahim
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Eva van Imhoff
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Nurgul Isik
Delft, TU Delft
Lotte Jacobse
Delft, TU Delft
Jaco Jansen
Delft, TU Delft
Yvonne Jansen
Enschede, Saxion Hogeschool
Morgan Ruben Jansen op de Haar
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Marije Janssen
Rotterdam, Willem de Kooning Academie
Stijn Jochems
Delft, TU Delft
Michiel de Jong
Delft, TU Delft
Edith de jong – Koridon
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Edith de Jong – Koridon
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
edith de jong – Koridon
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Chantal Kaag
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Rianne te Kaat
Arnhem/Nijmegen, Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Melvin Kaats
Delft, TU Delft
Lennart Kaland
Delft, TU Delft
Arie de Kam
Delft, TU Delft
Bas Kamp
Eindhoven, Design Academy Eindhoven
Bjorn Karselius
Enschede, Saxion Hogeschool
Inge Kea
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Vincent Keijsers
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Pleuni van Kessel
Twente, Universiteit Twente
Boon Tuoh Khor
Delft, TU Delft
Wendy Kieboom
Delft, TU Delft
Roxanne Kiel
Delft, TU Delft
Peter Kiela
Delft, TU Delft
Nine Klaassen
Delft, TU Delft
Jackie Klaver
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Karlien Kleissen
Delft, TU Delft
Mark Kloosterman
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
daan klootwijk
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Dora Kloppenburg
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Tako Knaap
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Tomas Knipscheer
Delft, TU Delft
vera knoot
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Yuri Knopper
Delft, TU Delft
Irma Koelewijn
Delft, TU Delft
Jeannette Koenis
Eindhoven, TU Eindhoven
Anna Barbara Kolbe
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Jurrian Kommer
Delft, TU Delft
Vera Konietschke
Delft, TU Delft
Lotje van der Kooij
Delft, TU Delft
Lisette Koppelman
Delft, TU Delft
Rob Kouwenhoven
Eindhoven, TU Eindhoven
Robbin Kwa
Delft, TU Delft
Tom Lagendijk
Delft, TU Delft
Ricky Langeveld
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
bente de lat
Delft, TU Delft
Thijs Leenders
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
ilse leysen
Mechelen, Katholieke Hogeschool Mechelen
Bas Linssen
Delft, TU Delft
Amandine Longuépée
Tournai, Lacadémie des Beaux arts
Elien Loose
Kortrijk, Hogeschool West-Vlaanderen
Adèle Melle Lootgieter
Tournai, Lacadémie des Beaux arts
Arne Lubbers
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim

deelnemers M – Z

david maes
Kortrijk, Hogeschool West-Vlaanderen
Cora Mee-Ling Man
Delft, TU Delft
Amandine Marie
Delft, TU Delft
Ruth Rebekka Martoredjo
Delft, TU Delft
Floris Mast
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Chris Meeuwsen
Delft, TU Delft
Arnout Meijer
Design Academy Eindhoven
Lisa van de Merwe
Delft, TU Delft
Teus van Middelkoop
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Claire van Mil
Delft, TU Delft
Fleur Molenaar
Utrecht, Hogeschool Utrecht
Kay van Mourik
Delft, TU Delft
Maurits van Napel
Delft, TU Delft
Karel Nguyen
Delft, TU Delft
Eva Nieuwenhuis
Delft, TU Delft
Olivier van Nieuwmegen
Delft, TU Delft
Marleen Offringa
Twente, Universiteit Twente
Lara Olivera Moyano
Rosa Marijn Oostveen
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Tristan J Ozero
Delft, TU Delft
Marielle van der Paauw
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Jelmer Peerbolte
Delft, TU Delft
Kati Peifer
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Kati Peifer
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Svenja Pisula
Enschede, Saxion Hogeschool
Loes Pluymen
Delft, TU Delft
Natalie Prinsen
Twente, Universiteit Twente
Inez van Ravensberg
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Ginette Reinders
Delft, TU Delft
Roeland Reitsema
Delft, TU Delft
Amber Rep
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
joanna reuse
Gent, Hogeschool Gent
Maurice Rombout
Delft, TU Delft
Wouter-Jan Roos
Delft, TU Delft
Minon Rosier
Delft, TU Delft
Annemarie Rotteveel
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Mike Rovroy
Delft, TU Delft
yoni runderkamp
Delft, TU Delft
Nina Rutten
Delft, TU Delft
Mariet Sauerwein
Delft, TU Delft
Pieter van Schaik
Delft, TU Delft
Leony van Schalm
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Frederik Schavemaker
Delft, TU Delft
Floor van Schayik
Delft, TU Delft
Nick Scheurwater
Enschede, Saxion Hogeschool
Manuela Schilberg
Delft, TU Delft
Mathijs de Schipper
Delft, TU Delft
Rianne Schlepers
Delft, TU Delft
Djim Schot
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Mileen Schouten
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Charlotte Schreuder
Delft, TU Delft
Cheyenne Schuit
Delft, TU Delft
Jeroen Schwering
Delft, TU Delft
Florine Segers
Delft, TU Delft
Stefan van Seggelen
Delft, TU Delft
Joseph serrarens
Delft, TU Delft
Sahar Seyed Nabeian
Delft, TU Delft
Pelle Sinke
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Maarten de Smet
Kortrijk, Hogeschool West-Vlaanderen
Stefanie Smithuis
Delft, TU Delft
Lisa Malou Smits
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Tessa Souhoka
Delft, TU Delft
Michiel Spaapen
Delft, TU Delft
nikki spil
Rotterdam, Willem de Kooning Academie
Lisanne Spoelder
Delft, TU Delft
Lois Stolwijk
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Wouter van Strien
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Anne van Strien
Eindhoven, Design Academy Eindhoven
Erik Swaagstra
Eindhoven, TU Eindhoven
Martijn Swinkels
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Mattheus Swinkels
Eindhoven, TU Eindhoven
Mathieu Tahon
Kortrijk, Hogeschool West-Vlaanderen
Emiel Tanis
Delft, TU Delft
Julia Tielemans
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Annelies Tielenburg
Twente, Universiteit Twente
Astrid van Til
Delft, TU Delft
renee tilkin
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Tineke Titsing
Twente, Universiteit Twente
Remko Toet
Delft, TU Delft
Renee Toussaint
Delft, TU Delft
Vince VL Triesscheijn
Enschede, Saxion Hogeschool
Salar Vakili
Delft, TU Delft
Salar Vakili
Delft, TU Delft
Joppe van Dijk
Delft, TU Delft
Ad van der Veer
Delft, TU Delft
Pieter Vegt
Delft, TU Delft
Lotte Veldhuis
Delft, TU Delft
Paulien Verlaan
Delft, TU Delft
Annelijn Vernooij
Delft, TU Delft
Jelle Verwijnen
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Myrthe Vial
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Anne Viruly
Delft, TU Delft
Leonie Vlaar
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Sabine van Vliet
Utrecht, Hogeschool Utrecht
Anne Vlot
Breda/Den Bosch, AKV/St Joost, Avans Hogeschool
Isaac Vogelsang
Delft, TU Delft
martijn vos
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Myra Vreede
Delft, TU Delft
Whitley de Vries
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Marleen de Vries
Twente, Universiteit Twente
Peet de Vries
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Emily van Vught
Delft, TU Delft
Manouk van der Wal
Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam
Jolanda Wassink
Enschede, Saxion Hogeschool
Douk van Werven
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Ramon Westening
Zwolle, Christelijke Hogeschool Windesheim
Marleen van der Wiel
Eindhoven, TU Eindhoven
Renée van der Wijden
Delft, TU Delft
Danny de Witte
Kortrijk, Hogeschool West-Vlaanderen
Bernd Worm
Twente, Universiteit Twente
Stephanie Woudstra
Delft, TU Delft
Pauline Wuilque
Tournai, Lacadémie des Beaux arts
Titus Wybenga
Delft, TU Delft
Soo Yeon Bae
Alegria van der Zande
Utrecht, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Nick van Zanten
Enschede, Saxion Hogeschool
Maarten Zoet
Delft, TU Delft
Martijn Zwart
Twente, Universiteit Twente